„Blogowanie pod Jemiołą”, czyli blogowy kalendarz adwentowy.

Kiedy byłem dzieckiem (choć podobno facet całe życie jest dzieckiem), czekałem na dzień 1 grudnia. Dlaczego? Dlatego, że tego dnia mogłem zjeść pierwszą czekoladkę z kalendarza adwentowego, który zwiastował święta Bożego Narodzenia. A jak Gwiazdka, to wiadomo i prezenty. Nie oszukujmy się, każdy z nas na nie czekał. Codziennie jedno okienko, jedna czekoladka, która z zasady codziennie wyglądała inaczej. A 24., ostatnia smakowała najlepiej bo oznaczała święta.

kopia-bpj-kwadrat

W tym roku (podobnie jak w roku poprzednim), blogerzy językowo-kulturowi przygotowali dla Was swoisty kalendarz adwentowy. Począwszy od 1 grudnia, codziennie przez 24 dni grudnia 24 blogerów będzie publikowało specjalne adwentowe wpisy. Będzie dużo ciekawych wpisów, konkurs dla czytelników i mnóstwo dobrej zabawy.

Jak widzicie, mamy dla Was specjalny kalendarz adwentowy. Codziennie klikając w obrazek z naszymi pięknymi buźkami, zostaniecie przekierowani na odpowiedni wpis.

Jak widzicie, mój wpis pojawi się 6 grudnia, w Mikołajki i będzie dotyczyć…(zdradzę Wam ociupinkę sekret, ale nie mówicie nikomu) Mikołajek we Włoszech.


Kalendarz nie jest niestety responsywny i nie będzie wyświetlał się dobrze
na komórce

TUTAJ jak znajdziecie specjalny wpis na oficjalnym blogu językowo-kulturowym dotyczącym całej akcji „Blogowanie pod Jemiołą”.

Image Map

Zapraszamy także do wydarzenia na:
facebooku
google
twitterze

To co Kochani, czekamy na pierwszy adwentowy wpis umilając sobie czas oczekiwania piosenką. Przed Państwem Marco Carta (NB jeden z moich najulubieńszych włoskich piosenkarzy, choć tych najulubieńszych to ja mam sporo.)

Image Map
Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “„Blogowanie pod Jemiołą”, czyli blogowy kalendarz adwentowy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s